Ons team


Directie

Lilian Knooren
Directrice
Wisselende dagen
lilian.knooren@innovo.nl
Bernd Reichrath
Adjunct-directeur / Ib'er
Ma - Di - Vr
bernd.reichrath@innovo.nl

Unit onderbouw - groep 1/2

Caroline Cuijpers
Di - Wo - Do
caroline.cuijpers@innovo.nl
Sylvia Voeten
Ma - Di - Vr
sylvia.voeten@innovo.nl
Solange Nelissen
Ma - Wo - Do - Vr
solange.nelisen@innovo.nl

Unit onderbouw - groep 3/4

Nicole Derks
Ma - Di - Do
Nicole.derks@innovo.nl
Mirte Kuijpers
Wo - Do - Vr
mirte.kuipers@innovo.nl 
Solange Nelissen
Di
solange.nelissen@innovo.nl

Unit bovenbouw - groep 5/6

Ignace Wisniewski
Ma - Di - Wo - Do
ignace.wisniewski@innovo.nl
Nicole Steijns
Di - Wo - Do - Vr
nicole.steijns@innovo.nl

Unit bovenbouw - groep 7/8

Berdien Spronken
Ma - Vr
berdien.spronken@innovo.nl
Jojanneke van Leuken
Di - Wo - Do
jojanneke.vanleuken@innovo.nl
Nicole Steijns
Di -Wo - Do - Vr
nicole.steijns@innovo.nl

Ondersteunend personeel en vrijwilligers

Melanie Snippe
Ma - Wo - Vr
Sandra Lenssen
Wo
sandra.lenssen@innovo.nl
Casper Horbach (Riskcare)
Vr
Peter Bruls 
Informatie voor nieuwe ouders
Basisschool St. Stefanus is het bruisende, educatieve hart van Wijnandsrade. We leren van elkaar en groeien door te delen. We zijn samen verantwoordelijk voor de groei van een generatie kinderen. Spreekt u dit aan voor uw kind? Neem dan contact met ons op voor een kennismaking en rondleiding.