Ons team


Directie

Lilian Knooren
Directrice
Wisselende dagen
lilian.knooren@innovo.nl
Bernd Reichrath
Adjunct-IB
Ma - Di - Vrij
bernd.reichrath@innovo.nl

Unit onderbouw - groep 1/2

Caroline Cuijpers
Ma - Di - Woe
caroline.cuijpers@innovo.nl
Sylvia Voeten
Di - Do - Vrij
sylvia.voeten@innovo.nl
Tamara Ridder
Ma, di en wo
tamara.ridder@innovo.nl

Unit onderbouw - groep 3/4

Elfi Rietman
Di, do en vrij
elfi.rietman@innovo.nl 
Sylvia Voeten
Wo
sylvia.voeten@innovo.nl
Jojanneke van Leuken
Ma
jojanneke.vanleuken@innovo.nl
Tamara Ridder
Ma, di en wo
tamara.ridder@innovo.nl

Unit bovenbouw - groep 5/6

Ignace Wisniewski
Ma t/m vrij
igance.wisniewski@innovo.nl
Nicole Steijns
Di t/m vrij
nicole.steijns@innovo.nl

Unit bovenbouw - groep 7/8

Kelly Meex
Ma - Di - Do
kelly.meex@innovo.nl
Jojanneke van Leuken
Ma - Woe - Vrij
jojanneke.vanleuken@innovo.nl
Nicole Steijns
Di t/m vrij
nicole.steijns@innovo.nl

Administratie

Sandra Lenssen
Woensdag
sandra.lenssen@innovo.nl

Vrijwilligers

Melanie Snippe
Peter Bruls
Informatie voor nieuwe ouders
Basisschool St. Stefanus is het bruisende, educatieve hart van Wijnandsrade. We leren van elkaar en groeien door te delen. We zijn samen verantwoordelijk voor de groei van een generatie kinderen. Spreekt u dit aan voor uw kind? Neem dan contact met ons op voor een kennismaking en rondleiding.